گروه آموزشی ای دی یو کلیپ

بازدید: 367

گروه آموزشی ای دی یو کلیپ


گروه آموزشی ای دی یو گلیپ در سال ۱۳۹۴ با هدف آماده سازی ، تهیه و تدوین کلیپ های آموزشی به زبان فارسی و به صورت پروژه محور تاسیس و در ابتدا تمرکز اصلی این گروه آموزشی بر روی محصولات عمومی دنیای فناوری اطلاعات بود.

محصولات بسته نرم افزاری آفیس (ورد ، اکسل ، اکسس ، پاورپوینت و …) و همچنین آموزش ویندوز های کلاینتی مانند ویندوز ۷ به صورت کلیپ های آموزشی با فرمت MP4 آماده و به زبان فارسی منتشر شد.پس از اینکه استقبال خوبی از این محصولات آموزشی (که البته به صورت رایگان ارائه شده بود) شد ، پیام های تشکر و پرانرژی کاربران و استفاده کنندگان از این کلیپ های آموزشی ما را بر آن داشت تا این مسیر را ادامه داده و وارد حوزه های تخصصی نیز بشویم. 

دنیای وب ، اولین و مهمترین و روبه رشد ترین حوزه ای بوده که جای کار داشت و آموزش های مناسب و پروژه محور در این مورد شاید از نظر کمی زیاد بود ولی از نظر کیفی مشکلات فراوانی داشت. پس برآن شدیم تا وارد دنیای وب شویم و کار خود را با آموزش سیستم های مدیریت محتوای وب که اکثرا به صورت رایگان و متن باز عرضه می شوند ، شروع کردیم. 

سیستم های مدیریت محتوای وب مانند وردپرس ، جوملا و دروپال تولید و ارائه شد. باز هم استقبال خوب کاربران به ما انرژی مضاعفی بخشید که کار را پیشتر برده و این بارآموزش  سیستم های مدیریت فروشگاه آنلاینی مانند اپن کارت و مجنتو را وارد اهداف آموزشی خود کنیم.

کار بر روی سیستم های متن باز و رایگان که اغلب به زبان فارسی نیز ترجمه شده اند به صورت کامل سلیقه ی  تولید کننده گان کلیپ های آموزشی را به سمت سیستم های متن باز و رایگان سوق داد.

وارد این حوزه شدیم و سیستم های بیشتری را بررسی کردیم. به سیستم های بسیار کاربردی و مفید سازمانی و اداری رسیدیم.

سیستم مدیریت فرایند ها ، سیستم مدیریت مشتری و سیستم مدیری سرمایه انسانی سه سیستمی بودند که باوجود اینکه شرکت های نرم افزاری داخلی فراوانی اقدام به تهیه و انتشار نسخه های مختلف آن کرده اند اما این موضوع باعث منصرف شدن ما از تهیه آموزش های فارسی و پروژه محور برای این سیستم های ارزشمند نشد و همچنان با جدیت تمام اقدام به تولید محتوای آموزشی فارسی به صورت کلیپ تصویری در قالب MP4 اقدام کردیم. این آموزش ها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت و با توجه به اینکه سیستم ها کاملا تخصصی بودند و تصور ما این بود که فقط درصد خیلی کمی از مخاطبان به آن علاقه نشان خواهند داد ، اما بزودی متوجه شدیم که تصورات ما اشتباه بوده و در مدت کوتاهی پس از انتشار این آموزش ها ، پیام های بی شماری بابت تشکر و قدردانی از زحماتی که برای تولید این محتوای آموزشی کشیده شده بود ، روانه ایمیل ها و صفحات مجازی و شماره های تلگرامی ما شد.

به این ترتیب داستان موفقیت گروه آموزشی ای دی یو کلیپ شکل گرفت و ما توانستیم در مدتی تقریبا دوساله ، به عنوان ارائه کننده محتواهای آموزشی ، جایگاه خوبی را در بین طرفداران سیستم های متن باز پیدا کنیم.

اگرچه این موفقیت را مدیون تلاش شبانه روزی اعضای گروه می دانیم اما در این میان از پیام ها ، پیشنهاد ها و انتقاد های کاربران خوبمان نیز نباید غافل شد که همیشه و در همه حال همراه با بوده اند و با پیام های به موقع و سنجیده خود ، ما را در پیمودن این مسیر زیبا و پرنشاط یاری نموده اند.

در نهایت گروه آموزشی ای دی یو کلیپ ، امیدوار است که توانسته باشد قدمی هرچند کوچک در راه رشد و پیشرفت کشور عزیزمان برداشته باشد. 

با تشکر 

گروه آموزشی ای دی یو کلیپ

--خالی--

آموزش نصب نرم افزارها

ارسال تیکت به پشتیبانی

--خالی--

کانال گروه آموزشی ای دی یو در آپارت
کانال گروه آموزشی ای دی یو در آپارت

--خالی--

وبسایت پروژه های گروه آموزشی ای دی یو

--خالی--

وبسایت معرف گروه آموزشی ای دی یو

--خالی--

آموزش پروسس میکر به زبان فارسی

--خالی--

آموزش نصب نرم افزارهای کاربردی

--خالی--

دانلود های سایت ای دی یو کلیپ

--خالی--

پرسش و پاسخ ای دی یو کلیپ

--خالی--

درخواست آموزش جدید - گروه آموزشی ای دی یو
پشتیبانی بگیرید