چرا بهتر است برای دریافت آخرین نسخه‌ی سیستم عامل‌ها صبر کنیم؟

بازدید: 0

چرا بهتر است برای دریافت آخرین نسخه‌ی سیستم عامل‌ها صبر کنیم؟

هیجان دانلود و نصب آخرین نسخه‌ی سیستم عامل چیزی است که بسیاری از ما به آن معتاد هستیم. 
هرچه باشد قابلیت‌ها و رابط کاربری جدید بسیار هیجان انگیز هستند و بسیاری از ما را وسوسه می‌کنند. با این حال مشکلاتی که ممکن است پس از نصب این سیستم عامل‌ها به خصوص ویندوز ۱۰ پیش می‎آید نشان می‌دهد که چقدر دانلود آخرین نسخه هر سیستم عاملی کاری خطرناک است. 
البته مایکروسافت به هر حال آپدیت‌های ویندوز ۱۰ را به کاربرانش تحمیل می‌کند و آن‌ها تنها می‌توانند تا ۳۵ روز از نصب آن‌ها اجتناب کنند و اگر کاربر ویندوز ۱۰ پرو نباشید هیچ حق انتخابی جز آپدیت ویندوز خود ندارید. 
ویندوز ۱۰ تنها سیستم عاملی نیست که پس از انتشار جدیدترین آپدیت‌ها همیشه با مشکلات جدی رو‌به‌رو می‌شود بلکه مک و آی‌او‌اس اپل و همچنین سیستم عامل اندروید گوگل نیز همیشه پس از آپدیت با مشکلاتی جدی روبه‌رو هستند. لینوکس هیچ گاه چنین مشکلاتی نداشته چرا که آپدیت‌ها به دست خود لینوس تروالدز خالق این سیستم عامل منتشر می‌شود (البته توزیع‌های لینوکس مشکلات خودشان را دارند.)
داشتن جدیدترین سخت افزارها و نرم افزارها چیزی است که خیلی‌ها به آن اعتیاد دارند. با این حال بهتر است که دفعه‌ی بعدی که آپدیت جدید سیستم عاملتان منتشر شد مدتی برای نصب آن صبر کنید. یکی دو هفته و حتی یک ماه پیش از دانلود آپدیت صبر کنید. صبر کنید تا دیگران باگ‌های آن‌ها را پیدا کرده و سازندگان نرم افزار این مشکلات را حل کنند. 
سپس شما می‌توانید با خیال راحت آپدیت‌های سیستم عامل ویندوز، مک و یا گوشی هوشمند خود را دانلود و نصب کنید. البته هیچ گاه برای نصب آپدیت‌های امنیتی مهم صبر نکنید و به محض انتشار آن‌ها را نصب کنید. 
اما گاهی اوقات آپدیت‌هایی که ارائه می‌شود که تنها قابلیت‌های جدیدی را به سیستم عامل شما اضافه می‌کند. صبر کنید تا دیگر کاربران مشکلات آن‌ها را بیابند. البته خیلی هم صبر نکنید در این صورت دستگاه شما ممکن است ویروسی شود. 

منبع: faceit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

--خالی--

آموزش نصب نرم افزارها

ارسال تیکت به پشتیبانی

--خالی--

کانال گروه آموزشی ای دی یو در آپارت
کانال گروه آموزشی ای دی یو در آپارت

--خالی--

وبسایت پروژه های گروه آموزشی ای دی یو

--خالی--

وبسایت معرف گروه آموزشی ای دی یو

--خالی--

آموزش پروسس میکر به زبان فارسی

--خالی--

آموزش نصب نرم افزارهای کاربردی

--خالی--

دانلود های سایت ای دی یو کلیپ

--خالی--

پرسش و پاسخ ای دی یو کلیپ

--خالی--

درخواست آموزش جدید - گروه آموزشی ای دی یو
پشتیبانی بگیرید